امروز: پنجشنبه 21 آذر 1398
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی
 • پايان نامه رشته حسابداري با عنوان بررسي عوامل مؤثر بر مطالبات معوق بانك تجارت(در...
 • مقاله مقايسه مرزبان نامه و کليله و دمنه
 • مقاله کامل در مورد ليزر و کاربرد آن در صنعت
 • پاورپوينت تجزيه و تحليل پايانه مسافربري تنکابن
 • کاربرد پردازش تصوير و بينايي ماشين در صنايع غذايي
 • ارزيابي اثرات زيست محيطي احداث سد و نيروگاه بر رودخانه كارون در استان چهار محال ...
 • توازن بار در ابرهاي محاسباتي
 • گزارش کارآموزي رشته روانشناسي صنعتي/سازماني در شرکت مهندسي مواد کاران
 • پايان نامه کارشناسي حسابداري با عنوان تجزيه و تحليل نسبتهاي مالي شرکت زربال ‏
 • پاورپوينت و ارائه کامل هزينه يابي کايزن
 • پايان نامه مهندسي عمران با عنوان شمع (بصورت جامع و کامل)
 • رايانش ابري،توازن بار و تشريح کامل مفاهيم معماري و مديريت در آن
 • پاورپوينت و ارائه کامل برنامه ريزي منابع سازماني
 • پاورپوينت استفاده از روشهاي داده كاوي در تشخيص نفوذ به شبكه هاي كامپيوتري
 • گزارش کارآموزي رشته حسابداري در شرکت نفت
 • پاورپوينت و ارائه مطلب اطلاعات حسابداري

  تاثيرات جنسيت در حقوق كيفري

  چكيده در اين پژوهش تاثيرات جنسيت در حقوق كيفري ايران با مراجعه و ملاحظه قوانين و مقررات اعم از ماهوي و شكلي مورد بررسي قرار گرفت كه مقنن با مد نظر قرار دادن جنسيت زن و مرد،تفاوت و تمايز در برخي موضوعات را اعمال كرده است. در عناوين مجرمانه جرايمي شناسايي گرديده است كه مختص جنس ...

  بحران هويت جنسي

  بحران هويت جنسي

  عنوان تحقيق: بحران هويت جنسي فرمت فايل: word تعداد صفحات: 20 شرح مختصر: در دنياي امروز، دنيايي كه هر روز از سنتها فاصله گرفته و به سوي مدرنيست مي رود، در همه ابعاد زندگي شاهد دگرگوني و تغيير نقش هاي جنس مخالف اين پرسش را در ذهن مي zwnj;آورد كه نقش حقيقي زن و مرد در يك جامعه چيست؟ آيا ...

  دانلود پايان نامه ارشد قالب word با عنوان بررسي رابطه هوش هيجاني و سبكهاي مقابله با استرس و تاثير جنسيت بر اين رابطه ??? ص

  پايان نامه جهت دريافت درجه كارشناسي روانشناسي باليني موضوع بررسي رابطه بين هوش هيجاني و سبكهاي مقابله با استرس و تاثير جنسيت بر اين رابطه چكيده هدف از اين پژوهش بررسي رابطه هوش هيجاني و سبکهاي مقابله با استرس و تأثير جنسيت بر روي آن در دانشجويان مقطع كارشناسي رشته روانشناسي ...

  دانلود پايان نامه آماده در قالب word با عنوان پايان نامه كارشناسي ارشد عوامل موثر در روسپي گري فحشا 227 ص

  چکيده فصل اول- كليات مقدمه 2 بيان مسأله 5 ضرورت و اهميت تحقيق 8 اهداف تحقيق 10 فصل دوم- ادبيات موضوع گفتار يكم- خانواده 12 تعريف خانواده 14 اهميت خانواده 16 گفتار دوم - آسيبهاي خانواده 19 اختلاف خانوادگي 22 خشونت خانوادگي 24 تجاوز جنسي عليه زنان 26 تجاوز جنسي عليه كودكان 29 فقر و انحرافات ...

  بررسي مقايسه اي ويژگي هاي خانوادگي زنان روسپي و زنان غيرروسپي

  بررسي مقايسه اي ويژگي هاي خانوادگي زنان روسپي و زنان غيرروسپي

  عنوان پايان نامه: بررسي مقايسه اي ويژگي هاي خانوادگي زنان روسپي و زنان غيرروسپي فرمت فايل: word تعداد صفحات: 192 شرح مختصر: موضوع اين پايان نامه بررسي مقايسه اي ويژگيهاي خانوادگي زنان روسپي و غير روسپي شهر تهران است . سئوال اصلي پژوهش اين است که : آيا بين زنان روسپي و زنان غير ...

  تفاوت نقش يابي جنسي در دختران و پسران شهرستان پارسيان در سال تحصيلي 93-94

  تفاوت نقش يابي جنسي در دختران و پسران شهرستان پارسيان در سال تحصيلي 93-94

  اين پايان نامه تفاوت نقش يابي جنسي در دختران و پسران شهرستان پارسيان در سال تحصيلي 93-94 شامل فايل به صورت word مي باشد توضيحات محصول تعداد صفحه:84 چکيده تحقيق حاضر به تفاوت نقش يابي جنسي در دختران و پسران ميپردازد. جامعه آماري اين تحقيق دختران و پسران شهرستان پارسيان ...

 • تحلیل روسازی انعطاف پذیر

  تحلیل روسازی انعطاف پذیر دسته: علوم انسانی
  بازدید: 12 بار
  فرمت فایل: doc
  حجم فایل: 3650 کیلوبایت
  تعداد صفحات فایل: 113

  تحلیل روسازی انعطاف پذیر

  قیمت فایل فقط 8,500 تومان

  خرید

  تحلیل روسازی انعطاف پذیر


  چكیده

  روسازی راه به دلیل قدمت دیرینه‌ای كه در جهان و نیز در ایران دارد. همواره از دیرباز مورد توجه مهندسین بوده است. به تدریج و با شكل‌گیری قالب استاندارد برای روسازی‌های انعطاف‌پذیر و صلب، لزوم تهیه برنامه‌های كامپوتری و تحلیل عددی روسازی‌ها جهت صرف زمان كمتر و بررسی دقیق‌تر كاملاً اجتناب‌ناپذیر می‌نمود. در این پروژه سعی بر آن بوده است كه روسازی انعطاف‌پذیر آسفالتی تحت اثر بارگذاری قائم در بالای رویه مورد بررسی قرار گرفته و توسط تئوری الاستیسیته و فرض ساده كننده روشش برمیستر جهت مدل لایه‌ای، تئوری ریاضی مربوط بسط داده شده و پایه‌های یك برنامه كامپیوتری براساس آن شكل گرفته است.

  نرم‌افزارهایی كه با بهره جستن از تئوری لایه‌ای اقدام به تحلیل رفتار خاك و محاسبه تنش‌ها و تغییر مكان‌ها می‌نمایند. همگی ملزم به رعایت فرضیات و قوانین خاص تئوری لایه‌ای هستند. این شرایط بعضاً محدود كننده ممكن است باعث تقریب‌های كوچك و یا بزرگی در جواب‌های نهایی سیستم گردد.

  روسازی‌های انعطاف‌پذیر را می‌توان با استفاده از تئوری چند لایه‌ای برمیستر تحلیل كرد. عمده‌ترین فرض تئوری فوق بی‌نهایت بودن هر یك از لایه‌ها در صفحه افقی است در این روش برای محاسبه پاسخ با توجه به فرض مهم تقارن محوری، یك تابع تنش فرض می‌شود كه باید معادلات دیفرانسیل سازگاری و همچنین شرایط پیوستگی و مرزی را ارضاء كند. سپس از محاسبه این تابع تنش، می‌توان تنش‌ها و جابه‌جایی‌ها را به دست آورد.

  یافتن راه حل ریاضی مناب برای تحلیل روسازی، آشنایی كامل با مفاهیم و فرضیات این روش، انتخاب مناسب پارامترها و متغیرهای مسئله، تدوین پایه‌های نرم‌افزار كامپیوتری جهت ورود اطلاعات این روش ریاضی به كامپیوتر و ساختن یك محیط User friendly برای كنترل ورودی‌های برنامه و ایجاد امكان هر گونه توسعه آتی در پیكره نرم‌افزار اهم از مواردی است كه در این پروژه بدان توجه شده است.

  و من ا... توفیق

  پیشگفتار

  تحلیل روسازی‌ها مسئله مهمی است كه امروز با توجه به گسترش صنعت ساختمان و راهسازی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. روش‌های متفاوتی برای تحلیل روسازی‌ها تا به امروز ارائه شده‌اند و هر كدام به نوبه خود دارای نقاط قوت و ضعفی هستند. دو روش عمده اصلی در تحلیل این مسائل منطق تئوری لایه‌ای و  تئوری اجزاء محدود می‌باشد. بدیهی است كه استفاده از هر كدام از روش‌ها ملزم به رعایت فرضیات اولیه و شرایط خاص حاكم بر آن روش خواهد بود. آنچه در این پروژه مورد اشاره قرار گرفته است؛ معرفی دو روش اصلی تحلیل روسازی‌های انعطاف‌پذیر كه یكی استفاده از تئوری الاستیسیته و سیستم لایه‌ای و دیگری روش اجزاء محدود می‌باشد و سعی شده است سیستم لایه‌ای و به تبع آن روش بر مسیتر برای حل لایه‌ای با توجه بیشتری بررسی شود و جزئیات بیشتری از الگوریتم ریاضی آن ارائه گردد. روش بر مسیتر برای حل لایه‌ای با توجه بیشتر بررسی شود و جزئیات بیشتری از الگوریتم ریاضی آن ارائه گردد.

  در روش بر مسیتر برای پیدا كردن تنش‌ها و تغییر شكل‌ها در محیط لایه‌ای خاك و با فرض نیمه بودن محیط و وجود تقارن محوری، یك تابع تنش انتخاب شده و با در نظر گرفتن شرایط پیوستگی و شرایط مرزی معادلات دیفرانسیل حاصله حل شده و پاسخ‌های مورد نیاز به دست می‌آید.

  فرضیات ریاضی حاكم بر این روش و الگوریتم مربوط به آن در فصل سوم این پروژه به تفصیل بیان شده و امكان یك مقایسه نسبی نیز فراهم شده است.

  سپس از تشریح این مسائل، نرم‌افزار kenlayer به عنوان یك برنامه كامپیوتری مورد اعتماد كه بر پایه تئوری لایه‌ای استوار است، تشریح شده و فرضیات و قابلیت و امكانات متفاوت این نرم‌افزار نحوه حل معادلات و گرفتن پاسخ‌ها، چاپ نتایج، تعریف حالات مختلف بارگذاری‌ها، اصل جمع آثار قوا و سایر مسائل فنی از این قبیل همگی در حوصله این پروژه مورد بررسی تفصیل قرار گرفته است و در انتهای این فصل آشنایی نسبتاً كاملی با این نرم‌افزار به وجود خواهد آمد.

  سپس از آشنا شدن با نرم‌افزار kenlayer نرم‌افزاری كه در این پروژه مورد بررسی و طراحی قرار گرفته است تشریح شده است این نرم‌افزار كه بر پایه‌های تئوری الاستیسیته و سیستم لایه‌ای استوار است دقیقاً از همان منطق ریاضی و الگوریتم استفاده شده در kenlayer بهره برده است.

  در طراحی این نرم‌افزار سعی شده است تا با تفكیك بخش‌های مختلف، برنامه به گونه‌ای تدوین شود كه امكان اعمال تغییرات در آن همواره وجود داشته باشد. پارامترهای ورودی و خروجی و صفحات ثبت اطلاعات همگی در این قسمت مورد توجه قرار می‌گیرند تعیین تنش‌ها و كرنش‌ها، تعیین حالات مختلف بارگذاری‌ها، مصالح خطی و غیرخطی، از جمله مسائلی هستند كه در این نر‌م‌افزار، تعبیه شده و امكان گسترش بخش‌های فوق در آینده برای آن لحاظ گردیده است.

  موضوع اصلی این پروژه حاضر تدوین الگوریتم ریاضی جهت تحلیل روسازی انعطاف‌پذیر و در نهایت ارائه یك برنامه كامپیوتری با توجه به روش تحلیل سیستم لایه‌ای است كه بتواند با ورود اطلاعات در یك محیط گرافیكی، خروجی‌های مناسب را به دست بدهد.

  پروژه حاضر در شش فصل به شرح زیر نگارش شده است:

  در فصل اول با عنوان مروری بر انواع روسازی، مروری كلی بر عوامل موثر بر طراحی روسازی شده است و در ادامه انواع روسازی‌های انعطاف‌پذیر و صلب معرفی شده‌اند.

  فصل دوم با عنوان كاهش عمر روسازی‌های انعطاف‌پذیر در اثر تغییرات شرایط جنبدگی بین لایه‌ها با توجه به کرنش قائم روی خاك‌بستر.

  در فصل سوم با عنوان روش‌های تحلیل روسازی‌های انعطاف‌پذیر، شامل روش چند لایه‌ای روش اجزاء محدود، ارائه شده و این دو روش با یكدیگر مقایسه شده‌اند.

  در فصل چهارم با عنوان بررسی عملكرد نرم‌افزار Kenlayer به عنوان یك مرجع مناسب برای تحلیل روسازی انعطاف‌پذیر به روش لایه‌ای، سعی شده است تا در حد نیاز، فرضیات به كار گرفته شده در این نرم‌افزار، تئوری ریاضی، تفكیك حالات مختلف بارگذاری و رفتار خطی و غیرخطی به تفضیل بیان شوند و نحوه ورود اطلاعات به برنامه و نمایش خروجی‌ها در پایان اجرای برنامه به صورت خلاصه مور اشاره قرار گرفته است.

  در فصل پنجم با عنوان بررسی نرم‌افزار طراحی شده جهت تحلیل روسازی انعطاف‌پذیر، منطق ریاضی نرم‌افزار، فرضیات اولیه، الگوریتم عملكرد نرم‌افزار، ورودی‌ها و خروجی و نحوه كار بخش‌های مختلف نرم‌افزار به تفكیك مورد بررسی قرار می‌گیرند متغیرهای مورد استفاده در این نرم‌افزار و همچنین ورودی‌ها و خروجی‌ها با توجه به حفظ تشابه با Kenlayer در نظر گرفته شده و تا حد امكان در همان قالب نمایش داده می‌شوند. امكانات متفاوتی از نظر محیط برنامه‌نویسی، توسعه‌های آتی نرم‌افزاری و ..... نیز مورد بررسی قرار می‌گیرند.

  در فصل ششم با عنوان مقایسه عملكرد نرم‌افزار طراحی شده و سایر نرم‌افزارهای موجود، امكان مقایسه‌ای فراهم شده است تا جواب‌های به دست آمده از این نرم‌افزار با جواب‌های به دست آمده از نرم‌افزار Kenlayer، تحت بارگذاری‌های مختلف یك چرخ و چند چرخ و نیز رفتار خطی و غیرخطی با لایه‌های مختلفی از روسازی و اساس و زیر اساس مورد بررسی قرار گیرد.

  در فصل هفتم با عنوان جمع‌بندی و نتیجه‌گیری.


  فهرست عناوین

  عنوان                     صفحه

  فصل اول ـ مروری بر انواع روسازی.......... 16..

  1-1- مقدمه................................ 17

  1-2- تأثیر بارگذار و عوامل جوی بر سیستم روسازی  17

  1-3- عوامل مؤثر در طرح روسازی‌ها........... 20

  1-4- روسازی‌های انعطاف‌پذیر................. 21

  1-5- خلاصه و نتیجه‌گیری..................... 22

  فصل دوم : كاهش عمر روسازی های انعطاف پذیر در اثر تغییرات شرایط چسبندگی بین لایه ها با توجه به كرنش قائم روی خاك بستر    23

  1- مقدمه ............................... 24

  2- تاثیر بارهای افقی و اصطكاك بین لایه ای به عمر روسازی ها 25

  3- تحلیل نظریه تاثیر شرایط بین لایه ای . 26

  4- انتخاب مدل و روش تحلیل.............. 29

  4-1 -  مدل هندسی روسازی................. 29

  4-2 – بارگذاری.......................... 31

  4-3 - مدل تعیین عمر روسازی ها ......... 33

  5- تحلیل تاثیر شرایط بین لایه ای مختلف بر روی عملكرد روسازی ........................................ 33

  5-1- تاثیر اجراء ضعیف اندود تك كت ( حالت اجرایی)  34

  عنوان                      صفحه

  5-2- تاثیر كاهش اجراء ضعیف اندود پریمكت ( حالت 3 اجرایی)   35

  5-3- تاثیر اجرای نامناسب اندودهای بین لایه ای ( حالت 4 اجرایی)........................................ 37

  6- خلاصه و نتیجه گیری................... 39

  فصل سوم: روش‌های تحلیل روسازی‌های انعطاف‌پذیر 41

  3-1- مقدمه................................ 42

  3-2- حل سیستم‌های لایه‌ای با استفاده از تئوری چند لایه‌ای    42

  3-1-1- معادلات پایه........................ 44

  3-2-2- شرایط مرزی و پیوستگی............... 47

  3-3- حل سیستم‌های لایه‌ای با استفاده از روش اجزاء محدود    50

  3-4- مقایسه روش چند لایه‌ای با روش اجزاء محدود 55

  3-5- خلاصه و نتیجه‌گیری..................... 58

  فصل چهارم: بررسی نر‌م‌افزار Kenlayer جهت تحلیل روساز‌ی‌های انعطاف‌پذیر

  4-1- تئوری نرم‌افزار....................... 61

  4-1-1- سیستم چند لایه‌ی الاستیك:............. 61

  4-1-2- Super Position و تعیین پاسخ‌ها.......... 62

  4-1-2-1- تجزیه تنش‌ها به مولفه‌ها x و Y..... 64

  4-1-2-2- محاسبه تنش‌های اصلی .............. 65

  4-1-2-3- محاسبه كرنش بحرانی............... 65

  4-1-3- آنالیز خرابی (Damage Anaysis)......... 66

  عنوان                      صفحه

  4-1-3-1- معیار بحرانی شكست ترك كششی....... 66

  4-1-3-2- معیار بحرانی شكست تغییر شكل حداكثر 67

  4-1-3-3- محورهای چندگانه.................. 68

  4-1-4- لایه‌های غیرخطی...................... 70

  4-1-4-1- مصالح دانه‌ای..................... 70

  4-1-4-1- تقسیم لایه به تعدادی زیر لایه...... 72

  4-1-4-1-2- انتخاب نقطه مناسب جهت طراحی.... 72

  4-1-4-2- مصالح ریزدانه.................... 74

  4-1-4-3- نقطه تنش برای لایه غیرخطی......... 77

  4-2- نكات فنی راجع به Kenlayer.............. 79

  4-2-1- اطلاعات عمومی نرم‌افزار.............. 79

  4-2-1-1- مصالح............................ 79

  4-2-1-2- آنالیز خرابی..................... 81

  4-2-1-3- تعداد بازه‌های زمانی در هر سال.... 81

  4-2-1-4- بارها............................ 81

  4-3- خلاصه و نتیجه‌گیری..................... 82

  فصل پنجم ـ بررسی نرم‌افزار (TUPAS) جهت تحلیل روسازی‌های انعطاف‌پذیر

  مقدمه..................................... 85

  5-1- تئوری نرم‌افزار....................... 86

  عنوان                      صفحه

  5-1-1- سیستم لایه‌ای........................ 87

  5-1-2- برهم نهی بارها و تعیین پاسخ‌ها...... 87

  5-2- نكات فنی............................. 89

  5-3- خلاصه و نتیجه‌گیری..................... 91

  فصل ششم ـ مقایسه‌ی عملكرد و نتایج حاصل از نرم‌افزارهای TUPAS و KENLAYER..................................

  6-1- مقدمه................................ 94

  6-2- شرح چند مثال......................... 94

  6-2-1- شرح مسئله با چرخ منفرد............. 94

  6-2-2- شرح مسئله با چرخ چندگانه........... 94

  6-3- حل چند مثال.......................... 95

  6-3-1- حل مسئله 3 لایه‌ای تحت بارگذاری تك چرخ 95

  6-3-2- حل مسئله 3 لایه‌ای تحت بارگذاری ناشی از یك محور سه گانه 96

  6-3-3- حل مسئله 3 لایه غیرخطی ناشی از بارگذاری تك چرخ 98

  6-4- آنالیز حساسیت....................... 100

  6-4-1- آنالیز خطی........................ 101

  6-4-1-1- سیستم سه لایه‌ای.................. 101

  6-4-1-2- تاثیر ضخامت لایه................. 103

  6-4-1-3- تاثیر مدول لایه‌ها................ 104

  6-4-2- آنالیز غیرخطی..................... 106

  عنوان                      صفحه

  فصل هفتم ـ جمع‌بندی و نتیجه‌گیری.......... 108

  7-1- خلاصه................................ 109

  7-2- نتیجه‌گیری........................... 111

  7-3- پیشنهادات........................... 111

  منابع و مراجع............................ 113  قیمت فایل فقط 8,500 تومان

  خرید

  برچسب ها : تحلیل روسازی انعطاف پذیر , تحلیل روسازی انعطاف پذیر , شرایط مرزی و پیوستگی , حل سیستم‌های لایه‌ای با استفاده از تئوری چند لایه‌ای , آنالیز خرابی , لایه‌های غیرخطی

  نظرات کاربران در مورد این کالا
  تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
  ارسال نظر